نیروى دریایى تومور درمانی محققان مطالعه

نیروى دریایى: تومور درمانی محققان مطالعه استفاده اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کارلوس کی‌روش موفق‌ترین مربی در آسیا / سان

یک روزنامه انگلیسی در مقاله‌ای به حضور کارلوس کی‌روش در کشور عزیزمان ایران و ۶ سال حضورش در کشور عزیزمان ایران اشاره کرده است.

کارلوس کی‌روش موفق‌ترین مربی در آسیا / سان

سان: کارلوس کی روش موفق ترین مربی در آسیا

عبارات مهم : ایران

یک روزنامه انگلیسی در مقاله ای به حضور کارلوس کی روش در کشور عزیزمان ایران و ۶ سال حضورش در کشور عزیزمان ایران اشاره کرده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از سان، کارلوس کی روش بیش از ۶ سال است که روی نیمکت تیم ملی کشور عزیزمان ایران نشسته است و توانسته دو افزایش به جام جهانی را با کشور عزیزمان ایران تجربه کند. کی روش کارنامه بسیار موفقی داشته است و از سال ۲۰۱۱ سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران بوده هست. او که قبلا سرمربی آفریقای جنوبی نیز بوده هست، مدت ها در منچستریونایتد دستیار فرگوسن بوده هست، و در رئال مادرید مربیگری کرده هست. او در سال ۲۰۰۸ روی نیمکت تیم ملی پرتغال نشست و با این تیم به جام جهانی آفریقای جنوبی افزایش کرد.

کارلوس کی‌روش موفق‌ترین مربی در آسیا / سان

کی روش در نهایت در سال ۲۰۱۱ هدایت تیم ملی کشور عزیزمان ایران را قبول کرد و توانست جهت نخستین بار به دو افزایش به جام جهانی برسد و اکنون توانسته است موفق ترین مربی در قاره آسیا باشد و همه تیم ها به دنبال او باشند. گفته می شود او هر سال ۱.۵ میلیون پوند در کشور عزیزمان ایران درآمد دارد.

در ادامه این گزارش آمده است: کی روش در کشور عزیزمان ایران بدون مسئله نبوده است و به همین خاطر بوده است که چندین بار استعفا داده است که یک بار نیز به خاطر پرداخت نشدن مالیات او بوده هست. این مربی پرتغالی سطح تیم ملی کشور عزیزمان ایران را اوج برده است و کشور عزیزمان ایران توانست در جام جهانی قبل با وجود حذف، بازی های خوبی ارائه دهد و این بار به دنبال رسیدن به اهداف بزرگی است.

یک روزنامه انگلیسی در مقاله‌ای به حضور کارلوس کی‌روش در کشور عزیزمان ایران و ۶ سال حضورش در کشور عزیزمان ایران اشاره کرده است.

واژه های کلیدی: ایران | افزایش | سرمربی | جام جهانی | کارلوس کی روش | سرمربی تیم ملی | آفریقای جنوبی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs