نیروى دریایى تومور درمانی محققان مطالعه

نیروى دریایى: تومور درمانی محققان مطالعه استفاده اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری واکنش تهمینه میلانی به «شهرزاد»

یازدهمین شماره هفته‌نامه اینترنتی «شهرزاد» با یادداشتی از تهمینه میلانی راجع به سریال شهرزاد شروع می‌شود.

واکنش تهمینه میلانی به «شهرزاد»

واکنش تهمینه میلانی به «شهرزاد»

عبارات مهم : سریال

یازدهمین شماره هفته نامه اینترنتی «شهرزاد» با یادداشتی از تهمینه میلانی راجع به سریال شهرزاد شروع می شود.

به گزارش ایسنا، طبق گزارش رسیده، در یادداشت تهمینه میلانی که در ابتدای این شماره درج شده، آمده است:

واکنش تهمینه میلانی به «شهرزاد»

«سریال شهرزاد را دوست دارم وبه اتفاق همسرم،هر هفته آن را می بینیم لیکن متناسب با روحیه ایرانیان است و جهت ایشان قصه می گوید و همه اعضای خانواده را فارغ از سن و موقعیت طبقاتی اجتماعی جذب می کند. شهرزاد با نقل داستان های تو در تو که نشان از علایق و سلایق متنوع اجتماعی است و هوشمندانه و هماهنگ با یکدیگر داستان و درام واحدی را شکل می دهد.

این سریال با ایجاد تعلیق و درام تاثیرگذار به شعور و درک تماشاگر احترام می گذارد و آنها را با خود همراه می کند. در شهرزاد مخاطب به آسانی با شخصیت های متنوع ارتباط برقرار می کند ضمن اینکه هر یک از تماشاگران با یک یا چند شخصیت داستان ، همزاد پنداری می کند.

یازدهمین شماره هفته‌نامه اینترنتی «شهرزاد» با یادداشتی از تهمینه میلانی راجع به سریال شهرزاد شروع می‌شود.

این مجموعه تصویر قشنگی از گذشتگان به ما می دهد که حتی اگر کاملا مستند هم نباشد ، بدلیل انسجام در فضاسازی و بازی خوب بازیگران، باور پذیر هست.

بر خلاف اغلب سریال های مرسوم، نگاه پویا و خلاقی به بانوان کشور دارد و نه تنها به آنها نگاه ابزاری ندارد و بی تفاوت نیست بلکه با قرار دادن شهرزاد به عنوان شخصیت محوری داستان و در کنار او شیرین ، آذر و … به احساسات و توانمندی های شغلی ، اجتماعی و سیاسی ایشان بها می دهد که احترام قائل هست. شهرزاد با نمایش روابط محترمانه حاکم بر اعضای خانواده های طبقات متفاوت اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی ، بر ناخودآگاه تماشاگران تاثیر مثبت دارد و به نوعی ایشان را تشویق به ایجاد دیالوگ و همفکری در خانواده می کند.

کارگردانی، بازی بازیگران و فضاسازی کلیه لوکیشن ها حساب شده است و هنرمندانه است.تیتراژ و المانهای بهره گرفته جهت ساخت آن، متناسب با قصه و حساب شده است و گریم بازیگران و لباس متنوع آنها ، متناسب با موقیت زمانی ، شغلی و طبقاتی آنهاست. علاوه بر آن فیلمنامه حساب شده است آن ، حاصل خلاقیت دو انسان (نغمه ثمینی و حسن فتحی)با سواد و آگاه به درام و پرسشها اجتماعی است.

واکنش تهمینه میلانی به «شهرزاد»

در خاتمه معتقدم، از آنجا که سریال زیبای «شهرزاد» سلیقه تماشاگر را ارتقا داده است ژ، متر و معیاری جهت سازندگان سریال هایی خواهد شد که در آینده بخواهند موفقیت «شهر زاد » را تکرار کنند.»

واژه های کلیدی: سریال | داستان | خانواده | بازیگران | سریال شهرزاد | تهمینه میلانی | گریم بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs