نیروى دریایى تومور درمانی محققان مطالعه

نیروى دریایى: تومور درمانی محققان مطالعه استفاده اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار حوادث زندگی‌ام بعد از تعرض دگرگون شد

زنی که مدعی ‌است از‌ سوی خواهرزاده شوهرش مورد آزار و اذیت قرار گرفته، هنگامی که در جلسه دادگاه حاضر شد، از روزهای مشکل گفت که بعد از این اتفاق برایش درست شده اس

زندگی ام بعد از تعرض دگرگون شد

عبارات مهم : دیوار

زنی که مدعی است از سوی خواهرزاده شوهرش مورد آزار و اذیت قرار گرفته، هنگامی که در جلسه دادگاه حاضر شد، از روزهای مشکل گفت که بعد از این اتفاق برایش درست شده است است.

به گزارش شرق، زن جوانی سال 96 به مأموران پلیس خبر داد از سوی فردی مورد تجاوز قرار گرفته هست. این زن گفت: شوهرم به مسافرت رفته بود و من و پسر کوچکم در منزل تنها بودیم. خواهرزاده شوهرم که همسایه دیوار به دیوار ماست، وارد منزل شد و من را مورد آزار و اذیت قرار داد.

با شکایت این زن مرد جوان بازداشت و تحقیقات از او شروع شد. متهم تعرض به زن جوان را قبول نکرد و مدعی شد اصلا وارد منزل این زن نشده هست. با این حال شاکی بر شکایت خود باقی ماند.

زندگی‌ام بعد از تعرض دگرگون شد

روز گذشته در جلسه پیگیری به این پرونده که در شعبه 4 دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار شد، شاکی در جایگاه قرار داده شد و گفت: روز اتفاق شوهرم جهت یک مسافرت کاری به خارج از پایتخت کشور عزیزمان ایران رفته بود. او پسر بزرگم را هم با خودش برده بود و من با پسر کوچکم که معلولیت هم دارد، در منزل بودم. خواهرزاده شوهرم که همسایه دیوار به دیوار ماست و می دانست که شوهرم در منزل نیست، وارد منزل شد و من را به زور مورد تجاوز قرار داد.

بعد از این اتفاق و مطلع شدن شوهرم از موضوع، شوهرم تصمیم گرفت من را طلاق دهد. من شکایت کردم که به حقم برسم ولی شوهرم من را تنها گذاشته هست. من صیغه 99ساله او هستم و دو فرزند از او دارم ولی می گوید با توجه به اتفاقی که افتاده، دیگر نمی تواند زندگی با من را ادامه دهد. تصمیم گرفته مهریه ام را بدهد و از من می خواهد منزل را ترک کنم. من از دادگاه درخواست کمک دارم. کاری که متهم کرد زندگی ام را دگرگون کرده و وضع خوبی ندارم.

زنی که مدعی ‌است از‌ سوی خواهرزاده شوهرش مورد آزار و اذیت قرار گرفته، هنگامی که در جلسه دادگاه حاضر شد، از روزهای مشکل گفت که بعد از این اتفاق برایش درست شده اس

سپس متهم در جایگاه قرار گرفت؛ او بدون اینکه توضیح دهد چطور و آیا وارد منزل زن شاکی شده است است ادعا کرد به همسر دایی اش تجاوز نکرده و گفته های شاکی دروغ هست. او گفت: من می دانستم دایی ام در منزل نیست به هر حال ما هم فامیل بودیم و هم همسایه ولی آنچه این زن ادعا می کند درست نیست و من اصلا به او تجاوز نکردم.

با آخر جلسه پیگیری هیئت قضات جهت تصمیم گیری در این خصوص وارد شور شدند.

زندگی‌ام بعد از تعرض دگرگون شد

واژه های کلیدی: دیوار | زندگی | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs